Poziv na sujelovanje u istraživanju – Emocije KLF

Drage studentice,
dragi studenti,

pozivam vas da se prijavite na sudjelovanje u eksperimentu koji će se odvijati online, a očekivano trajanje je 30-40 minuta. Za sudjelovanje u eksperimentu dobit ćete 1 eksperimentalni sat.
Eksperiment je fonetski zanimljiv i relevantan. U eksperimentu ćete slušati kratke hrvatske rečenice i trebat ćete odrediti koju emociju čujete u svakoj od njih (izabrati u padajućem izborniku).
Eksperiment i cijelo istraživanje odobreni su na nadležnim etičkim tijelima, a privatnost vaših podataka i vaši identiteti u potpunosti se poštuju.

Eksperiment se zove “Emocije – klf”.
Prijaviti se možete na našoj stanici za eksperimente: https://fonet.ffzg.unizg.hr/eksperimenti/index.php
Prijave na eksperiment otvorene su do ponedjeljka. 21.06 u ponoć, a prijaviti se možete već sada.
Nakon što se prijave zatvore, svi prijavljeni dobit će link na eksperiment (i eksperiment će za rješavanje biti otvoren tjedan dana).

Za sva eventualna pitanja ili nedoumice slobodno se javite!

Pozdrav,
Marko Liker