Poziv na sudjelovanje u istraživanju

Prosljeđujemo poziv na sudjelovanje u istraživanju kolega s Odsjeka za psihologiju:

Drage studentice i studenti,

pozivamo Vas da sudjelujete u istraživanju koje se u sklopu projekta „Cross-linguistics validation of associative memory task” provodi u 26 zemalja. Istraživanje traje ~45 minuta (što uključuje i 10 minuta pauze), a Vaš zadatak bit će pamtiti parove slika. U istraživanju mogu sudjelovati studenti, a samom zadatku pristupate od kuće preko linka (zadatak možete rješavati na stolnom ili prijenosnom računalu, ali ne preko mobitela ili tableta). Za sudjelovanje u istraživanju možete dobiti 1 eksperimentalni sat. Molimo sve zainteresirane studente da se jave na ljuras@ffzg.hr kako bi dobili dodatne informacije i link za pristup istraživanju.

Rok za sudjelovanje u istraživanju je 22.10. te će nakon tog datuma eksperimentalni sati biti upisani u aplikaciju.

U sustav za evidenciju eksperimenata prijavljujete se preko poveznice:
U istraživanju ne mogu sudjelovati studenti koji su već sudjelovali u ovom istraživanju u lipnju/srpnju ove godine.

Nadamo se što većem odazivu!

Lijepi pozdrav,
Andrea i Luka