IZBORI ZA STUDENTSKE PREDSTAVNIKE NA DIPLOMSKOM STUDIJU

Pozivano sve studente da se odazovu izboru studentskih predstavnika na diplomskom studiju fonetike za akademsku godinu 2021./2022.

Kandidature za predstavnike primaju se do 26.10.2021. u 23:59 na email adresu koordinatorice izbora Marte Keča: marta.keca@gmail.com. Prijava mora sadržavati ime, prezime, broj telefona i email adresu te godinu studija i poziciju za koju se prijavljujete (predstavnik ili zamjenik predstavnika).

Izbori će se održavati online putem na Omegi, e-kolegij pod nazivom “Izbori za studentskog predstavnika na Odsjeku za fonetiku”, od 27.10. u 12h do 28.10. u 12h. Šifra za pristup e-kolegiju je “izborifon”.

Za sva pitanja i prijave, molimo da se javite na email adresu marta.keca@gmail.com