Dodjela nagrada članovima Odsjeka za fonetiku
na Dan Filozofskoga fakulteta

U srijedu 19. listopada 2022. godine u 12 h, tradicionalno je svečano proslavljen Dan Filozofskoga fakulteta. Osim uprave Filozofskoga fakulteta, dekana izv. prof. dr. sc. Domagoja Tončinića te prodekana i prodekanica prof. dr. sc. Miljenka Jurkovića, prof. dr. sc. Hrvoja Stančića, izv. prof. dr. sc. Dolores Grmače te prof. dr. sc. Ivane Vidović Bolt, riječ su imali i novi rektor Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, zamjenik gradonačelnika Zagreba Luka Korlaet i drugi. Na svečanosti su dodijeljene nagrade u brojnim kategorijama, od kojih su nagrade primile tri članice Odsjeka za fonetiku:

• Nagradu Filozofskoga fakulteta za knjigu Homo politicus. Politička retorika u teoriji i praksi – dr. sc. Gabrijela Kišiček,
  • Nagradu za izvrsnost u nastavnom radu dr. sc. Ines Carović te
  • Nagradu za izvrsnost u stručnim postignućima i studentskim aktivnostima, u vodstvu Kluba studenata fonetike Eufonija te za dnevne treninge govorničkih vještina FonET za studente Sveučilišta – studentica fonetike Veronika Štefanko.

Izuzetno smo ponosni na dobitnice nagrada te im još jednom čestitamo!

Dobitnice nagrada s lijeva na desno: doc. dr. sc. Ines Carović, Veronika Štefanko i doc. dr. sc. Gabrijela Kišiček