Dan otvorenih vrata FFZG-a 2024.

U subotu 23. ožujka 2024. g. održan je Dan otvorenih vrata Filozofskoga fakulteta u Zagrebu. Svi odsjeci Filozofskoga fakulteta predstavili su svoje prijediplomske i diplomske studije, kao i rad studentskih udruga pri njima. Odsjek za fonetiku predstavljale su docentice dr. sc. Ana Vidović Zorić, dr. sc. Ines Carović te dr. sc. Iva Bašić uz pomoć studenata prijediplomskoga i diplomskoga studija fonetike: Ivane Prkić, Rafaela Spača, Lorene Laštro i Marijane Lukić. Studij je fonetike predstavljen i u Dvorani 3 u 11:20 h kroz kratko predavanje dr. sc. Ive Bašić i diskusiju sa zainteresiranima.

S obzirom na dobru posjećenost i vedru atmosferu, očekujemo i iščekujemo uspješne upise budućih studenata na studij fonetike i druge studije Filozofskoga fakulteta u Zagrebu!a

Slika 1. Docentice Ines Carović i Ana Vidović sa studenticom Lorenom Laštro

Slika 2. Student Rafael Spač - predstavljanje studija fonetike (snimanje i analiza glasa) zainteresiranim učenicama

Slika 2. Student Rafael Spač – predstavljanje studija fonetike (snimanje i analiza glasa) zainteresiranim učenicama