Obavijest studentima 1. godine preddiplomskog studija

Dragi brucoši, dobrodošli na studij fonetike!

Nastavnici i djelatnici Odsjeka za fonetiku pomoći će vam da studij bude mjesto na kojem ćete tijekom iduće tri godine oblikovati svoje interese, stjecati znanja, razvijati vještine i osjećati se dobro.

Prvi sastanak „uživo“ imat ćemo u petak, 9. listopada u učionici A-101. Zbog mjera zaštite zdravlja moramo se podijeliti u dvije skupine: u prvoj skupini koja se sastaje od 9 do 9.45 dolaze studenti prema abecedi prezimena od A do M, a u drugoj skupini od 10.00 do 10.45 studenti čije prezime počinje slovom N do Ž. Ako ne spadate u ovaj raspon abecede slobodni ste odabrati grupu 😊

Na sastanku u petak upoznat ćete se s prof. Markom Likerom koji vodi obvezne kolegije u prvom semestru, s pročelnicom Odsjeka Elenmari Pletikos Olof i s predstavnicima Kluba studenata fonetike Eufonija.

Radujemo se upoznati vas!

Članovi Odsjeka za fonetiku