Nastupno predavanje dr. sc. Ane Vidović Zorić

Dr. sc. Ana Vidović Zorić održat će u utorak, 5. svibnja 2020. godine u 14 sati nastupno predavanje pod nazivom ”Motoričko planiranje izgovora u procesu govorne proizvodnje” pred nastavnicima, studentima i stručnim povjerenstvom, u vezi s izborom u znanstveno-nastavno zvanje docentice za područje humanističkih znanosti, polje filologija, grana fonetika na Odsjeku za fonetiku Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Nastupno predavanje održat će se na kolegiju Neurofonetika u virtualnoj učionici Sustava učenja na daljinu Omega Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu platformom BigBlueButton i bit će dostupno putem linka koji će biti objavljen na web stranici e-kolegija Odsjeka za fonetiku. Svi koji žele prisustvovati predavanju (ako nisu studenti na tom kolegiju ili nastavnici Odsjeka za fonetiku – oni već imaju pristup) neka svoje ime, prezime i službenu e-adresu pošalju u tajništvo Odsjeka na e-adresu fonetika@ffzg.hr najkasnije do srijede 29. 4. 2020. u 14.00 sati kako bismo im omogućili pristup.

Iz Odsjeka