Elektronička prijava diplomskih radova na fonetici

Rok za prijavu tema diplomskih radova produljen je do 1. 5. 2020. Molimo studente da se, ako još nisu, jave mentorima najkasnije do 15 .4. s prijedlogom i kratkim opisom teme kako bi doradili temu i do 1. 5. 2020. je poslali je na Odsjek.

Prijavu studenti šalju samo elektronički, u obrascu u wordu. Umjesto potpisivanjem, mentori će svoju suglasnot potvrditi mailom. Studenti obrazac za prijavu istodobno trebaju poslati u tajništvo, pročelniku i mentoru/komentorima, tj. na tri adrese: fonetika@ffzg.hr, epletikos@ffzg.hr i mail svog mentora. Mentor svoju suglasnot javlja na sve tri adrese (reply all), dovoljno je s rečenicom: Suglasan sam mentorirati predloženu temu. Mail suglasnosti vrijedi umjesto potpisa.