I. godina
obavezni kolegiji | ||||
---|---|---|---|---|
nastavnik | kolegij | nastava | P S V | ECTS |
dr. sc. Vesna Mildner | METODOLOGIJA ZNANSTVENOG RADA | ČET 9.30-11 u B320 | 1 1 − | 3 |
dr. sc. Marko Liker (dr. sc. Jelena Vlašić Duić) | AKUSTIČKA FONETIKA - SEMINAR | ČET 17-18.30 u B 315 | − 2 − | 5 |
dr. sc. Mirjana Tonković | STATISTIKA | PON 8.45-10.15 u B320 UTO 11-12.30 u A125 | 2 − 2 | 5 |
Izborni kolegiji (upisati barem jedan izborni predmet): | ||||
---|---|---|---|---|
nastavnik | kolegij | nastava | P S V | ECTS |
dr. sc. Vesna Mildner | Research into speech perception | PON 14.45-16.15 u B320 | 1 1 − | 5 |
dr. sc. Vesna Mildner | Istraživanja percepcije govora | PON 16.15-17.45 u B320 | − 2 − | 3 |
dr. sc. Diana Tomić | Korekcija izgovora | SRI 14-16.15 u B320 | 1 − 2 | 3 |
dr. sc. Vesna Mildner (dr.sc. Nađa Runjić) | Audiologija i spaciocepcija | PET 13.15-16.45 u Poliklinici SUVAG | 2 − 2 | 5 |
dr.sc. Diana Tomić | Audiotehnika | UTO 9.30-11 u B 320 ČET 11-12.30 u B 320 | 2 − 2 | 5 |
dr. sc. Gordana Varošanec-Škarić | Metodika rada na govoru u elektroničkim medijima | SRI 11-14 u B320 | 2 − 2 | 5 |
dr. sc. Jelena Vlašić Duić | Metodika govorništva | PET 8.45-11.45 u B 320 | 2 − 2 | 5 |
dr. sc. Gabrijela Kišiček | Govornička argumentacija | PON 10.15-11.45 u B 320 UTO 11-12.30 u A 209 | − 4 − | 6 |
dr.sc. Milorad Pupovac | Jezici, kulture i identiteti mladih | ČET 15.30-17.45 u A113 | 2 1 − | 5 |
II. godina
obavezni kolegiji | ||||
---|---|---|---|---|
nastavnik | kolegij | nastava | P S V | ECTS |
dr. sc. Marko Liker | ISTRAŽIVANJE PROIZVODNJE GOVORA | P+S: UTO 14-16.15 u B315 V: SRI 10.15-11 u B315 | 1 2 1 | 5 |
Izborni kolegiji (upisati barem dva izborna predmeta) | ||||
---|---|---|---|---|
nastavnik | kolegij | nastava | P S V | ECTS |
dr. sc. Vesna Mildner | Research into speech perception | PON 14.45-16.15 u B320 | 1 1 − | 5 |
dr. sc. Vesna Mildner | Istraživanja percepcije govora | PON 16.15-17.45 u B320 | − 2 − | 3 |
dr. sc. Diana Tomić | Korekcija izgovora | SRI 14-16.15 u B320 | 1 − 2 | 3 |
dr. sc. Gordana Varošanec-Škarić | Metodika rada na govoru u elektroničkim medijima | SRI 11-14 u B320 | 2 − 2 | 5 |
dr. sc. Jelena Vlašić Duić | Metodika govorništva | PET 8.45-11.45 u B 320 | 2 − 2 | 5 |
dr. sc. Gabrijela Kišiček | Govornička argumentacija | PON 10.15-11.45 u B 320 UTO 11-12.30 u A 209 | − 4 − | 6 |
dr. sc. Vesna Mildner (dr.sc. Nađa Runjić) | Audiologija i spaciocepcija | PET 13.15-16.45 u Poliklinici SUVAG | 2 − 2 | 5 |
dr.sc. Diana Tomić | Audiotehnika | UTO 9.30-11 u B 320 ČET 11-12.30 u B 320 | 2 − 2 | 5 |
dr.sc. Milorad Pupovac | Jezici, kulture i identiteti mladih | ČET 15.30-17.45 u A113 | 2 1 − | 5 |